Muay Thai Marmara Bölge Şampiyonası 18-19 Subat 2012

BÜYÜKLER VE GENÇLER (ERKEKLER VE BAYANLAR)

MUAY THAİ BÖLGE ŞAMPİYONALARIMÜSABAKA TALİMATI

1- İllerin Müsabakaları katılım şartları:

1.1-Federasyon Yönetim, Teknik ve Bölge Yürütme Kurulları istişare kararları gereğince müsabakalar büyükler kategorisinde (özel şartlara uyanlar) A divisyon ve B divisyon şeklinde yapılacaktır, bayanlar ve gençlerde ise tek sistem ile yapılacaktır.

1.2-Bölge Müsabakalarına İstanbul ili 3 takımla (İl birinciliğinde yarı finalde 1. olan sporcuya yenilen kişi) diğer iller bağlı bulundukları bölgelere illerinde dereceye giren ilk iki sporcular (kilo kategorisindeiki sporcu) ile katılacaklardır. Silahlı Kuvvetler Gücü ve Polis GücüSpor Kulüpleri veya Askeri Okul veya Kulüp sporcuları kurumlarından resmi yazı ile lisans ve federasyon kimlik kartı almaları koşulu ile il birinciliğine katılmadan her kilo ve kategoride bir sporcu ile doğrudan Bölge Şampiyonalarına katılabilecekler.

1.3-Bölgelere bağlıiller il seçmelerinde A divisyon için Federasyonumuz tarafından verilmiş olanen az 9. khan, B divisyon ve gençler kategorisi için en az 6. khan kimlik kartı ile lisans ibrazıyla bağlı bulundukları il şampiyonasına katılacaklardır.

Gençler Büyükler  Muay Thai Bölge Şampiyonası    18-19 Şubat 2012    EDİRNE -KEŞAN     KEŞAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
Marmara Bölge Şamp.            (İller: İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Bursa, Bilecik, Yalova, Sakarya, Balıkesir, Kocaeli)

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.